x

Gure Cookie-ak eta bitartekoenak erabiltzen ditugu nabigazio zerbitzua hobetu eta erabiltzailearen nabigazio lehentasunen arabera publizitatea erakusteko. Nabigatzen jarraitzen baduzu, hauen erabilera onartzen duzula ulertuko dugu.
Zure baimena atzera bota edo informazio gehiago nahi baduzu, kontsultatu gure Cookie Politika.

27 Urtarrila - 20:00
Areria auditorioa, Lazkao
Lazkao
Egitaraua: Besterikoak
Zuzendaria: Sainz Alfaro

Pianoa: Pedro José Rodríguez

Orfeoia
09 Otsaila - 20:00
Victoria Eugenia Antzokia, Donostia
IV. Donostia Musika zikloa
Egitaraua: Donostiako kantak
Zuzendaria: Sainz Alfaro

Donostiako udal Txistularien Banda

Orfeoia
23 Otsaila - 20:00
Kursaal, Donostia
10. Gazteen ongintzako Kontzertua
Egitaraua: Sinfonía concertante (W. A. Mozart) Requiem (W.A. Mozart)
Zuzendaria: Rumon Gamba

Musikeneko Orkestra Sinfonikoa

Orfeoia
03 Martxoa - 17:30
Palau de la música , Barcelona
Barcelona
Egitaraua: J. Llongueres: Cançons i jocs d’infants J. J. Llongueras: El cavaller i el drac A. Ros Marbà: El concert desconcertant
Zuzendaria: J. J. Llongueres / A. Ros Marbá

Anna Niebla, soprano
Carles Pachón, baríton
Joan Vives, narrador
Cor Mitjans de l’Orfeó Català (Glòria Fernàndez, directora)
Cor Mozart i Cor Corelli de l'Escola IPSI (Jordi-Lluís Rigol, director)
Petits Cantors Amics de la Unió (Marta Dosaiguas i Guifré Canadell, directors)
Cor Infantil de l’Orfeó Català (Glòria Coma i Pedrals, directora)
Cor Txiki de l’Orfeón Donostiarra (Montse Latorre y Esteban Urzelai, directores)
Orquestra del Conservatori del Liceu
Francesc Llongueras, director
Manel Valdivieso, director

Orfeoi Txikia
03 Martxoa - 20:30
Teatro Apolo, Miranda de Ebro
Miranda de Ebro
Egitaraua: Benjamin Britten: Friday Afternoons (para coro y orquesta) Aníbal Caño: obra de estreno para clarinete bajo y orquesta Giovanni B. Pergolesi: Stabat mater
Zuzendaria: Aiser Puga

Orquesta de Cámara Gregorio Solabarrieta

Igor Urruchi, clarinete bajo

Ana Nebot, soprano

Paula Iragorri, mezzosoprano

 

Abeslari Txikia
19 Apirila - 20:00
Kursaal, Donostia
OPUS LÍRICA
Egitaraua: Operaren koruak
Zuzendaria: Sainz Alfaro

Opus Lírica Orkestra

Orfeoia
27 Apirila - 20:00
Kursaal, Donostia
América canta
Egitaraua: Caballo Viejo, Alma Llanera, Volver, El día que me quieras, Por una cabeza,tango, Mambo (West Side Story), Danzón núm 2 (A. Márquez), La Conga del Fuego (A. Márquez), Bésame Mucho, Juramento, Aquarela do Brasil, Adelita, Alfonsina y el Mar, El Reloj, La Flor de la Canela, En un Rincón del Alma, Toda una vida, Milonga Sentimental. Libertango
Zuzendaria: Sainz Alfaro

Orquesta Clásica Santa Cecilia

Orfeoia
12 Maiatza - 19:30
Musikeneko auditorioa, Donostia
CHERUBINI
Egitaraua: Concierto para viola y orquesta Sz 120 (béla Bartok) Réquiem (Luigi Cherubini)
Zuzendaria: Victor Pablo Pérez

Musikene orkestra sinfonikoa

Yana Kucherova, biola

Orfeoia
13 Maiatza - 19:00
Arriaga Antzokia, BILBAO
BILBO
Egitaraua: Concierto para viola y orquesta, Sz 120 (Béla Bartók) Réquiem (Luigi Cherubini)
Zuzendaria: Víctor Pablo Pérez

Musikene orkestra Sinfonikoa

Yana Kucherova, biola

Orfeoia