x

Gure Cookie-ak eta bitartekoenak erabiltzen ditugu nabigazio zerbitzua hobetu eta erabiltzailearen nabigazio lehentasunen arabera publizitatea erakusteko. Nabigatzen jarraitzen baduzu, hauen erabilera onartzen duzula ulertuko dugu.
Zure baimena atzera bota edo informazio gehiago nahi baduzu, kontsultatu gure Cookie Politika.

04 Otsaila - 19:00
Kursaal, Donostia
Gipuzkoako Caritaseko Hotzaldi-ren alde
Egitaraua: Carmina Burana (Carl Orff)
Zuzendaria: Sainz Alfaro

Ensemble de percusión MUSIKENE

Pianoak: Jon Urdapilleta y Teodora Oprisor

Ana Otxoa Pando, sopranoa

Aitor Garitano, tenorra

Gabriel Blanco, baritonoa

Antolatzailea: Colegio Mayor de Ayete

Orfeoia
04 Martxoa - 19:30
Auditorio Nacional, Madril
Excelentia
Egitaraua: Beethoven: Sinfonía núm 8 en Fa Mayor, Op. 93 Mendelssohn: Sinfonía nº 2 en si bemol mayor, op. 52, «Lobgesang»
Zuzendaria: Fuad Ibrahimov

Orquesta Clásica Santa Cecilia

Soprano: Anna Stylianaki
Mezzo: Martina Mikelic

Orfeoia
13 Maiatza - 19:30
Riojaforum, Logroño
La Rioja Festival
Egitaraua: Denetarikoak
Zuzendaria: Sainz Alfaro

Jon Urdapilleta, pianoa

Orfeoia
30 Ekaina - 19:30
Auditorio Nacional, Madril
8º Sinfonia (Mahler)
Egitaraua: Sinfonía 8. zk "Sinfonía de los mil" (Gustav Mahler)
Zuzendaria: David Afkham

Orquesta y Coro Nacionales de España
Coro de la Comunidad de Madrid
Orfeón Donostiarra
Orfeón Pamplonés
Escolanía del Real Monasterio de El Escorial

Solistas:

Sarah Wegener
Mandy Fredrich
Serena Sáenz
Wiebke Lehmkuhl
Alice Coote
Simon O’Neill
José Antonio López
Christof Fischesser

Orfeoia
01 Uztaila - 19:30
Auditorio Nacional, Madril
Sinfonía nº 8 (Mahler)
Egitaraua: Sinfonia 8. zk "Sinfonía de los mil" (Gustav Mahler)
Zuzendaria: David Afkham

Orquesta y Coro Nacionales de España
Coro de la Comunidad de Madrid
Orfeón Donostiarra
Orfeón Pamplonés
Escolanía del Real Monasterio de El Escorial

Bakarlariak:
Sarah Wegener
Mandy Fredrich
Serena Sáenz
Wiebke Lehmkuhl
Alice Coote
Simon O’Neill
José Antonio López
Christof Fischesser

Orfeoia