x

Gure Cookie-ak eta bitartekoenak erabiltzen ditugu nabigazio zerbitzua hobetu eta erabiltzailearen nabigazio lehentasunen arabera publizitatea erakusteko. Nabigatzen jarraitzen baduzu, hauen erabilera onartzen duzula ulertuko dugu.
Zure baimena atzera bota edo informazio gehiago nahi baduzu, kontsultatu gure Cookie Politika.

20 Uztaila - 20:30
Santiago kalea, Hondarribia
Hondarribiko Bandaren 200. urteurrena
Egitaraua: DENETARIKOAK
Zuzendaria: Sainz Alfaro

Banda Ciudad de Hondarribia

Zuz. Alazne Alberdi

 

Orfeoia
02 Abuztua - 20:00
Kursaal, Donostia / San Sebastián
Musika Hamabostaldia
Egitaraua: Te Deum (Antonin Dvorak) Psalmus Hungaricus op. 13 (Zoltán Kodály) Sinfonía nº 2 op. 61 (Robert Schumann)
Zuzendaria: Jacob Hrusa

Mahler Chamber Orchestra

Easo Eskolania

Dir. Gorka Miranda

Kaerina Knezikova, sopranoa

Gyula Rab, tenorra

Adam Plachetka, baxua

Orfeoia
14 Abuztua - 19:30
Koruko Andre Mariaren Basilika, Donostia / San Sebastián
Salve
Egitaraua: Salve (Licinio Refice)
Zuzendaria: Sainz Alfaro

Organoa

Donostiako Orfeoi Txikia

Orfeoikide ohia

Coral San Ignacio eta eskolania

 

 

Orfeoia
15 Abuztua - 11:30
Koruko Andre Mariaren Basilika, Donostia / San Sebastián
Meza
Egitaraua: Denetarikoak
Zuzendaria: Sainz Alfaro

Organoa

Orfeoia
16 Abuztua - 19:00
Basilika, Arantzazu
Musika Hamabostaldia
Egitaraua: Réquiem op. 48 (Gabriel Fauré) Gloria (John Rutter)
Zuzendaria: Sainz Alfaro

Julia Blasco, sopranoa

EuskadiBrass

Organoa: Gerardo Rifón

Orfeoia
21 Abuztua - 20:00
Kursaal, Donostia / San Sebastián
Musika Hamabostaldia
Egitaraua: Réquiem de Guerra op. 66 (Bejamin Britten)
Zuzendaria: Daniel Harding

Orchestre de Paris

Donostiako Orfeoi Txikia / Zuz. K. Mendizabal and Esteban Urzelai

Albina Shagimuratova, sopranoa

Andrew Staples, tenorra

Florian Boesch, baritonoa

Orfeoia
31 Abuztua - 21:00
Château Louis XI, La Côte Saint-André
Berlioz Jaialdia
Egitaraua: La Condenación de Fausto (Hector Berlioz)
Zuzendaria: Tugan Sokhiev

Orchestre National du Capitole de Toulouse

Orfeoia
14 Azaroa - 20:00
Kursaal, Donostia / San Sebastián
Adiskideei eta Bazkideei eskainitako Kontzertua
Egitaraua: DENETARIKOAK
Zuzendaria: Sainz Alfaro

Euskadiko Orkestra Sinfonikoa / Orquesta Sinfónica de Euskadi

Orfeoiko Abeslari Txikiak / Pequeños Cantores del Orfeón

Donostiako Orfeoi Txikia / Orfeoi Txiki

Donostiako Orfeoi Gaztea / Coro juvenil del Orfeón

Orfeoia
18 Azaroa - 20:30
L'Auditori, Barcelona
Ibercamera Zikloa
Egitaraua: Concierto para clarinete en La Mayor (W. A. Mozart) Sinfonía nº 9 (L. v. Beethoven)
Zuzendaria: Karl-Heinz Steffens

Orquesta de la Ópera de Praga

 

Orfeoia